Server Notice (8.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Created
ja: 作成

en: Custom
ja: カスタム

en: Notice
ja: 注意

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: The user ID of the node author.
ja: ノード投稿者のユーザーID。
