Server Notice (8.x-1.0-rc2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Custom
jv: Kostum

en: About
jv: Ngenani
