Server Notice (8.x-1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Notice
ro: Notificare

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește
