Server Notice (8.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Created
sv: Skapad

en: Custom
sv: Anpassad

en: Notice
sv: Notering

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: The user ID of the node author.
sv: Användar-ID till nodens författare.
