Server Notice (8.x-1.0-rc2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Notice
th: แจ้งให้ทราบ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
