Server Notice (8.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: User ID
uk: ID користувача

en: Created
uk: Створено

en: Custom
uk: Власний

en: Notice
uk: Сповіщення

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Colour
uk: Колір

en: The user ID of the node author.
uk: Ідентифікатор користувача автора матеріалу.

en: The record UUID.
uk: Запис UUID.

en: The date when the redirect was created.
uk: Дата створення переспрямування.
