Server Notice (8.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
