Server Notice (8.x-1.0-rc2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Created
es: Creado

en: Custom
es: Personalizado

en: Notice
es: Aviso

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: The user ID of the node author.
es: El ID de usuario del autor del nodo.

en: The record UUID.
es: El registro UUID.

en: The date when the redirect was created.
es: La fecha en que se creó la redirección.
