Server Notice (8.x-1.0-rc2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: User ID
it: ID utente

en: Created
it: Creato

en: Custom
it: Personalizzato

en: Notice
it: Avviso

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa
