Server Notice (8.x-1.0-rc2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
