Server Notice (8.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Created
ru: Создано

en: Custom
ru: Собственная

en: Notice
ru: Уведомление

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование
