Server Notice (8.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
