Server Notice (8.x-1.0-rc2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Notice
ta: கவனிப்பு

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
