Server-side A/B Testing (1.0.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: تم الإنشاء

en: Node
ar: العقدة

en: Active
ar: نشط

en: Changed
ar: تم التغير

en: Testing
ar: جار الاختبار

en: Finished
ar: اكتمل

en: Variants
ar: المتغيرات

en: Draft
ar: مسودة

en: Add variant
ar: إضافة البديل
