Server-side A/B Testing (1.0.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Created
ast: Fechu

en: Node
ast: Noyu

en: Active
ast: Activu

en: Testing
ast: Prebes

en: Finished
ast: Completáu
