Server-side A/B Testing (1.0.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: Active
bg: Активен

en: Finished
bg: Приключен
