Server-side A/B Testing (1.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Created
bs: Kreiran

en: Node
bs: Nod

en: Active
bs: Aktivan

en: Finished
bs: Završeno
