Server-side A/B Testing (1.0.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: Changed
ca: Canviat

en: Testing
ca: Proves

en: Finished
ca: Fi

en: Draft
ca: Esborrany
