Server-side A/B Testing (1.0.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Node
eo: Nodo

en: Active
eo: Aktiva

en: Finished
eo: Finita
