Server-side A/B Testing (1.0.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Status
es: Estado

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Created
es: Creado

en: Node
es: Nodo

en: Active
es: Activo

en: Changed
es: Modificado

en: Testing
es: Probando

en: Finished
es: Terminado

en: Variants
es: Variantes

en: Draft
es: Borrador

en: Add variant
es: Añadir variante
