Server-side A/B Testing (1.0.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Status
et: Olek

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Active
et: Aktiivne

en: Changed
et: Muudetud

en: Testing
et: Testimine

en: Finished
et: Valmis

en: Variants
et: Variandid

en: Draft
et: Mustand

en: Add variant
et: Lisa variant
