Server-side A/B Testing (1.0.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: Active
eu: Aktiboa

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Testing
eu: Proba

en: Finished
eu: Amaituta

en: Variants
eu: Aldaerak

en: Add variant
eu: Gehitu aldaera
