Server-side A/B Testing (1.0.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Created
fi: Luotu

en: Active
fi: Voimassa

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Testing
fi: Testaus

en: Finished
fi: Valmis

en: Variants
fi: Muunnokset

en: Draft
fi: Keskeneräinen

en: Add variant
fi: Lisää muunnos
