Server-side A/B Testing (1.0.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Status
fr: État

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Node
fr: Nœud

en: Active
fr: Actif

en: Changed
fr: Modifié

en: Testing
fr: Test

en: Finished
fr: Fin de l'installation

en: Variants
fr: Variantes

en: Draft
fr: Brouillon

en: Add variant
fr: Ajouter une variante

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.
