Server-side A/B Testing (1.0.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: Active
gl: Activo

en: Changed
gl: Cambiado

en: Testing
gl: Probando

en: Finished
gl: Finalizado

en: Draft
gl: Borrador
