Server-side A/B Testing (1.0.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Changed
lt: Pakeista

en: Testing
lt: Testavimas

en: Finished
lt: Pabaiga

en: Variants
lt: Variantai

en: Draft
lt: Juodraštis
