Server-side A/B Testing (1.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Finished
my: ပြီးပါပြီ။

en: Draft
my: မူကြမ်း
