Server-side A/B Testing (1.0.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Finished
nn: Ferdig
