Server-side A/B Testing (1.0.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: ID
fa: هویت

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Node
fa: محتوا

en: Active
fa: فعال

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Testing
fa: آزمایش
