Server-side A/B Testing (1.0.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Created
ro: Creat

en: Node
ro: Nod

en: Active
ro: Activ

en: Changed
ro: Schimbat

en: Testing
ro: Testare

en: Finished
ro: Finalizat

en: Draft
ro: Proiect
