Server-side A/B Testing (1.0.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: Active
sk: Aktívny

en: Changed
sk: Zmenené

en: Testing
sk: Testovanie

en: Finished
sk: Ukončené
