Server-side A/B Testing (1.0.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: Active
sl: Aktiven

en: Testing
sl: Testiranje

en: Finished
sl: Končano
