Server-side A/B Testing (1.0.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Finished
th: เสร็จสิ้น
