Server-side A/B Testing (1.0.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Created
uk: Створено

en: Node
uk: Матеріал

en: Active
uk: Активно

en: Changed
uk: Змінено

en: Testing
uk: Тестування

en: Finished
uk: Завершено

en: Variants
uk: Варіанти

en: Paused
uk: Пауза

en: Draft
uk: Чернетка

en: Add variant
uk: Додати варіант

en: automatic
uk: автоматично

en: Experiment
uk: Експеримент

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
