Server-side A/B Testing (1.0.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: ID
am: አይዲ

en: Active
am: ገባሪ
