Server-side A/B Testing (1.0.1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: Active
az: Aktiv

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Testing
az: Test
