Server-side A/B Testing (1.0.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Status
be: Статус

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: Active
be: Актыўна

en: Testing
be: Тэставанне

en: Finished
be: Завершана

en: Draft
be: Чарнавік
