Server-side A/B Testing (1.0.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Created
da: Oprettet

en: Node
da: Indholdselement

en: Active
da: Aktiv

en: Changed
da: Ændret

en: Testing
da: Test

en: Finished
da: Færdig

en: Variants
da: Varianter

en: Paused
da: På pause

en: Draft
da: Kladde

en: Add variant
da: Tilføj variant
