Server-side A/B Testing (1.0.1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Created
fil: Inilikha

en: Active
fil: Aktibo

en: Finished
fil: Tapos na
