Server-side A/B Testing (1.0.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Støða

en: Weight
is: Vekt

en: Settings
is: Setingar

en: Created
is: Stovnað

en: Node
is: Knútur

en: Active
is: Virkin

en: Finished
is: Liðugt
