Server-side A/B Testing (1.0.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Node
gu: નોડ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Finished
gu: પૂર્ણ થયું
