Server-side A/B Testing (1.0.1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Active
he: פעיל

en: Changed
he: השתנה

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: Finished
he: סיום

en: Variants
he: וריאנטים

en: Draft
he: טיוטה

en: Add variant
he: הוספת וריאנט
