Server-side A/B Testing (1.0.1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Node
hi: नोड

en: Active
hi: सक्रिय

en: Changed
hi: बदल गया

en: Testing
hi: परिक्षण

en: Finished
hi: संपूर्ण

en: Draft
hi: प्रारूप
