Server-side A/B Testing (1.0.1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Node
hu: Tartalom

en: Active
hu: Aktív

en: Changed
hu: Módosítva

en: Testing
hu: Tesztelés

en: Finished
hu: Kész

en: Variants
hu: Variánsok

en: Draft
hu: Vázlat

en: Add variant
hu: Változat hozzáadása

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
