Server-side A/B Testing (1.0.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Finished
hy: Ավարտված է

en: Draft
hy: Սևագիր
