Server-side A/B Testing (1.0.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Created
id: Dibuat

en: Active
id: Aktif

en: Changed
id: Berubah

en: Testing
id: Pengujian

en: Finished
id: Selesai

en: Draft
id: Konsep
