Server-side A/B Testing (1.0.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Staða

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Node
is: Nóða

en: Active
is: Virkt

en: Finished
is: Lokið
