Server-side A/B Testing (1.0.1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Created
ja: 作成

en: Node
ja: ノード

en: Active
ja: アクティブ

en: Changed
ja: 変更済

en: Testing
ja: テスト

en: Finished
ja: 完了

en: Draft
ja: 下書き

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
