Server-side A/B Testing (1.0.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Created
jv: Digawé

en: Active
jv: Aktif

en: Testing
jv: Ujian

en: Finished
jv: Wis rampung
