Server-side A/B Testing (1.0.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Node
ku: گرێ

en: Active
ku: چالاکە

en: Testing
ku: تاقیکردنەوە

en: Finished
ku: ته‌واوبوو
